Результати конкурсу «Учитель року»

Презентация-МК-та-ТГ

Рік Номінація Прізвище, ім’я та по батькові Місце
Районний етап Обласний етап Всеукраїнський етап
2008 Історія Цимбалюк А.Я. Лауреат    
Біологія Пономаренко О.І. Лауреат    
Біологія Позняков П.М. І І Учасник
Початкові класи Пашинська Т.І. І Лауреат  
2009 Музика Мегедь М.Л. І Учасник  
Фізика Ліцевич Л.В. І Учасник  
Фізика Потанін С.Ю. Лауреат    
Англійська мова Кондратюк Н.О. Лауреат    
Українська мова та література Волотівська З.Г. Лауреат    
2010 Географія Ніколюк Л.П Лауреат    
Хімія Пономаренко О.І. І Учасник  
Правознавство Бернацька О.Г. Учасник    
Трудове навчання Сингаївський В.М. І Учасник  
2011 Початкові класи Тимошенко І.В. І Учасник  
Образотворче мистецтво Казмірська І.В. Учасник    
2012 Українська мова та література Онищенко Л.М. І Учасник  
Англійська мова Миколаєнко І.М. Лауреат    
Етика Познякова Ю.В. Лауреат    
Біологія Мельник Н.О. Лауреат    
Фізична культура Райс С.Ю. Лауреат    
2013 Музичне мистецтво Росінська С.К. Лауреат    
Інформатика Царюк В.М. І Учасник  
Російська мова Татарчук Н.Є. І І Учасник
2014 Географія Ніколюк Л.П. І І Учасник
Світова література Познякова Ю.В. І Учасник  
Директор школи Ліцевич Л.В. І Учасник  
Початкова школа Скачко О.А. І Лауреат  
2015 Українська мова та література Онищенко Л.М. І Учасник  
Образотворче мистецтво Олійник Л.В. І Учасник  
Хімія Пономаренко О.І. І Фіналіст  
Правознавство Бернацька О.Г. Лауреат    
2016 Історія Цимбалюк А.Я. Учасник    
Англійська мова Кондратюк Н.О Лауреат    
Математика Іваніцька І.С І Лауреат  
Класний керівник року Татарчук Н. Є Лауреат    
2017 Інформатика Круглецький І.В. І Учасник  
Початкова школа Демченко Ю.О.  Лауреат    
2018 Фізична культура Гончаренко І.В. Учасник    
Українська мова та література Ліневич А.В. І Учасник  
2019 Основи здоров’я Чернищук Н.М. ІІІ    
Учитель інклюзивного класу Якубенко О.В. Не проводили Лауреат  
2020 Зарубіжна література Познякова Ю.В. І I  
Початкова школа Котенко І.С. І III