Пам’ятка батькам, які планують здійснити благодійний внесок до закладу освіти

1. Благодійна діяльність регламентується законодавчими актами та нормативними документами (Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»).

2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати закладу освіти чи ні – це Ваше особисте рішення. Ніхто не може контролювати здійснення Вами благодійної допомоги.

3. Благодійні внески у вигляді коштів не можуть прийматися працівниками освітнього закладу.

4. Переказ благодійних внесків Ви можете здійснити на спеціальний розрахунковий рахунок закладу, розміщений на інформаційному стенді та на сайті закладу освіти через каси банку, інтернет-банкінг, платіжні системи тощо.

Спеціальний розрахунковий рахунок

Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради
Код ЄДРПОУ – 22066407
р/р UA168201720314281003301057105
в ДКСУ м. Київ
МФО 820172
Призначення: Благодійний внесок для ліцею № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради
від _________________________________________.

5. Благодійник має право здійснювати контроль за цільовим використанням благодійних внесків, у тому числі шляхом отримання інформації на письмовий запит, участі у зборах, де заслуховується щорічний звіт директора закладу про роботу.

6. Благодійник має право отримувати звіт про використання внесків.

7. У разі примусового збору коштів, фактів дискримінації дітей або порушення вимог чинного законодавства України Ви завжди можете звернутися до директора закладу освіти або відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради.