![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2022/09/-e1663937117634-1170x460.jpg)
Важлива подія в житті ліцею № 2 відбулася цього тижня . 22 вересня діти обирали голову учнівської ради учнівського творчого об’єднання «Веселкова країна». Більшістю голосів , головою ради обрано ученицю 8-В класу, Кукулевську Олександру.
Важлива подія в житті ліцею № 2 відбулася цього тижня . 22 вересня діти обирали голову учнівської ради учнівського творчого об’єднання «Веселкова країна». Більшістю голосів , головою ради обрано ученицю 8-В класу, Кукулевську Олександру.
21 вересня кожен учень та вчитель ліцею висловив свої побажання МИРУ в усьому світі та в Україні зокрема . Кожне сердечко, долонька, голуб, вирізаний дітьми – сповнений любові , добра та щирого бажання МИРУ.