![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/заставка-4-1170x460.jpg)
Знайомство з професією пожежника-рятувальника
Цікавою, змістовною, пізнавальною для старшокласників ліцею №2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради була зустріч із пожежниками-рятувальниками Коростишівського районного сектору управління ДСНС Українии в Житомирській області. Учні детальніше ознайомилися із специфікою роботи пожежників, технікою, з якою вони працюють, умовами праці та отримали інформацію про те, в яких закладах освіти можна здобути професію пожежника-рятувальника.