Цікавою, змістовною, пізнавальною для старшокласників ліцею №2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради була зустріч із пожежниками-рятувальниками Коростишівського районного сектору управління ДСНС Українии в Житомирській області.
Учні детальніше ознайомилися із специфікою роботи пожежників, технікою, з якою вони працюють, умовами праці та отримали інформацію про те, в яких закладах освіти можна здобути професію пожежника-рятувальника.
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/photo_5312185869077169687_y-1024x575.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/photo_5312185869077169692_y-1024x575.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/photo_5312185869077169693_y-1024x575.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/заставка-4-1024x576.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-13_08-37-41-496-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-13_08-37-42-225-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-13_08-38-09-632-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/изображение_viber_2023-04-13_08-38-21-190-768x1024.jpg)