Сьогодні, 19 квітня 2023 року, напередодні Дня Землі, учні 1-А класу (класний керівник Демченко Ю.О.) ліцею № 2 ім. Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради провели акцію «Посади дерево миру».
Ініціатором акції став батько учня Савича Вадима Савич Ігор Володимирович, який придбав дерева для висадки алеї біля приміщення ліцею.
Участь а акції взяли всі учні класу та їхні батьки.
Висаджуючи дерева, діти вчаться любити і берегти природу, усвідомлюючи, що в свій час вона обов’язково віддячить їм співом пташок, чистим повітрям,красою своїх зелених шат.
Адміністрація ліцею дякує класному керівникові Юлії Олександрівні за організацію акції, Савичу І.В. за сприяння в проведенні заходу, батькам та дітям за участь в акції.
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-53-033-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-53-200-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-53-406-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-53-551-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-53-692-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-54-274-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-54-531-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-54-907-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-55-043-768x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-20_11-05-52-877-1024x768.jpg)