![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/12/-e1703758463253-960x460.jpg)
27 грудня в ліцеї заступником директора з навчальної роботи Котенко І. С. була проведена педагогічна рада у формі воркшопу з теми «Формувальне оцінювання: оцінювання для навчання». На засіданні педагоги активізували теоретичні знання, ознайомилися з окремими техніками формувального оцінювання, визначили нові цілі педагогічної діяльності задля підвищення власного професійного рівня. Учителі початкових класів Коренівська Г. В. та […]