Цікаво проходять канікули в учнів ліцею №2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради.
Протягом тижня діти виготовляли маски казкових героїв та перевтілювалися в ці образи під час інсценізації, піднімалися сходинками математичного олімпу, здійснювали віртуальні мандрівки нашою країною та країнами Європи… Виготовлення новорічних іграшок та участь у веселих квестах теж усім прийшлися до душі.
Веселих новорічних свят !
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-29_13-52-58-559-1024x576.jpg)