![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/421986322_1482855179239766_2838723049603781416_n-2-1170x460.jpg)
Пліч-о-пліч. Разом до перемоги!
Зі справжнім спортивним азартом у ліцеї №2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 18 січня відбулися шкільні змагання з волейболу. Команда переможець шкільного етапу проєкту “Пліч-о-пліч” Всеукраїнської шкільної ліги у Житомирській області з волейболу готується до другого етапу. Діти з великим завзяттям тренуються зі своїм наставником, вчителем фізичної культури Сергієм Райсом.Сподіваємося, що в них все вийде. Щиро […]