Спортивне орієнтування – це унікальний вид спорту, який вимагає фізичної витривалості й уміння орієнтуватися на місцевості з допомогою компаса.
В ліцеї №2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради у рамках проєкту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” тренером Контарем Ігорем Анатолійовичем проведено заняття з учнями 6-7 класів та сформовано команду, яка візьме участь у ІІ етапі змагань зі спортивного орієнтування.
Дякуємо Ігорю Анатолійовичу, що не забуває свою рідну школу, допомагає готуватися до змагань. Впевнені, що юні спортсмени покажуть свою майстерність під час змагань.
Пліч-о-пліч. Разом до перемоги!
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #житомир #житомирщина
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/417542922_1482855562573061_3544667750109681127_n-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/417412255_1482855539239730_3546314069632217456_n-819x1024.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/417413194_1482855795906371_6733641557425358178_n-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/417410402_1482855592573058_36505734640700748_n-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/417528762_1482855722573045_3740584807359627864_n-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/417591874_1482855759239708_3110171921909111215_n-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/418831404_1482855739239710_3403908638346651382_n-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/421986322_1482855179239766_2838723049603781416_n-1024x538.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/01/419743506_1482855649239719_5150023714548713525_n-1024x768.jpg)