Учні 10 класу провели науково – практичну конференцію на тему : «Початок війни росії проти України», обговорили ряд питань, що стосуються діяльністі органів влади, державного управління та місцевого самоврядування з метою організації національної безпеки і оборони, допомоги країн Європи і світу як важливого чинника протидії російській агресії. Ключовими питаннями стали: героїзм коростишівців-захисників України та волонтерський рух на території нашого регіону.
Торкнулися і перспектив розвитку України післявоєнного періоду, почули багато думок та ідей, які мають право на життя, які обов’язково виведуть нашу країну на рівень найбільш розвинених країн світу. Учні усвідомлюють свою роль у творенні майбутнього України. Разом до перемоги!
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-22_15-43-51-291-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-22_15-43-56-243-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-22_15-44-27-312-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-22_15-44-27-825-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-22_15-44-29-187-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-22_15-44-32-315-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-22_15-44-27-502-1024x768.jpg)