![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-29_15-49-28-574-1170x460.jpg)
Засідання педагогічної ради
29 березня 2024 року відбулось засідання Педагогічної ради ліцею, на якому, відповідно до плану роботи, було розглянуто питання “Академічна доброчесність як важливий фактор якості освітньої діяльності: інструменти та процедури“.Як завжди, Педагогічна рада пройшла інформативно та продуктивно, заступники директора Аліна Нацевич та Оксана Волкова надали вичерпну інформацію та окреслили роботу колективу ліцею в напрямку розвитку академічної […]