Діти – найневинніші жертви війни. У них відбирають можливість зростати у мирному середовищі. Фраза «Мамо, я бачу війну» стала нашим сьогоденням. Дитинство змінилося в один день. Військова агресія росії в Україні поміняла дитячий погляд на світ, їхні мрії і прагнення. Змінилася і тематика малюнків.
Учні ліцею №2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради долучилися до проєкту «Мамо, я бачу війну», в рамках якого створена виставка на першому поверсі місцевого будинку культури. Виставку малюнків може відвідати кожен бажаючий.
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/0000-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/00-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/01-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/7-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/8-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/3333-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/4444-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/7777-1024x768.jpg)
![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/02/55555555-1024x768.jpg)