Ліцей №2 ім. Л. Х. Дарбіняна Коростишівської міської ради вітає команду учнів «Ековарта» та їхнього керівника Лесю Щербакову з успішним виступом на обласному рівні. З 24 по 26 березня в онлайн-форматі проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», організований КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради. За рішенням журі, продемонструвавши високу майстерність та відданість екологічній справі, наш колектив агітаційної просвіти виборов найвищу нагороду — Гран-прі.
Висловлюємо вдячність талановитим учням та їхньому керівнику Лесі Щербаковій за спільну працю, креативний підхід та вагомий внесок у розвиток екологічного виховання. Завдяки вашим зусиллям ліцей здобув цю почесну перемогу.
Пишаємося досягненнями наших вихованців та бажаємо натхнення для нових звершень і успішного представлення закладу на всеукраїнському етапі конкурсу.



