![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-03_14-36-09-352-1170x460.jpg)
День цивільного захисту
У рамках Тижня цивільного захисту в ліцеї №2 ім. Л.Х. Дарбіняна 03 травня 2024 року проводився День цивільного захисту. Для здобувачів освіти 8-11 класів було проведено онлайн-квест на тему «Цивільний захист – це не жарти», переможцем якого стала учениця 9-В класу Романюк Вікторія. На перервах ліцеїсти під керівництвом учителя Чернищук Н.М. мали змогу відпрацювати прийоми […]