![](http://kornvk.hostenko.com/wp-content/uploads/2024/05/зображення_viber_2024-05-06_11-29-34-076.png)
Команда «Двіжимба ACTIVE» ліцею №2 ім. Л.Х. Дарбіняна приєдналася до двомісячної онлайн-активації в рамках кампанії “Безпечний двіж”, запущеної Державною службою України з надзвичайних ситуацій разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО “UMIND”.Активація призначена для команд юних рятувальників з усієї України та проводиться з метоюпоширення серед підлітків правил мінної безпеки та поводження з вогнем і […]